Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības volejbolā

Izveidots Piektdiena, 23 Marts 2018

7.martā Valmieras Pārgaujas sākumskolas un Pārgaujas ģimnāzijas sporta laukumos norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības volejbolā, kas arī bija 1. posms „TOP kausam”. No Valmieras Valsts ģimnāzijas startēja 4 komandas, katra savā vecuma grupā.

IMG 0960Valmieras Valsts ģimnāzijas vidusskolas jauniešu komanda izcīnīja 3.vietu.

Jauniešu komandā spēlēja: Pēteris Štāls, Mairis Loiko, Kristers Vēveris, Okars Zariņš, Nils Sārs, Roberts Kārkliņš, Kristaps Frīdbergs, Jānis Janītis, Elmārs Grugulis, Rainers Krūkliņš.

Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunietes ieguva 1.vietu, un tiesības piedalīties „TOP kausa” finālsacensībās Rīgā 7. aprīlī.

IMG 0957Komandā spēlēja: Krīstīne Amanda Vergina, Gerda Ance Rieksta, Paula Reinsone, Linda Vēvere, Līva Marta Poča, Arta Logina, Elza Melbārde, Undīne Ribele.

Valmieras Valsts ģimnāzijas pamatskolas meiteņu komanda izcīnīja 4 vietu.

Komandā spēlēja: Nikola Tupuriņa, Karīna Karahona, Paula Kristiāna Lodziņa, Madara Pleša, Elīna Elizabete Runce, Daniela Daņiļenko, Sabīne Bitmane.

Pamatskolas zēnu komanda izcīnīja 5.vietu.

Komandā sēlēja: Ēriks Zalāns, Kristaps Olehno, Māris Barkovskis, Edgars Jānis Pomka, Mārtiņš Mārcis Pružinskis, Ģirts Iļjins, Ritvars Zābaks, Eltons Čaks, Valters Markavs, Ralfs Rozītis.

22.03.2018. Foto: Māris Priedītis, informācija: Maija Priedīte