Tiekas absolventi

Izveidots Otrdiena, 06 Februāris 2018

IMG 0913Š.g. 3 februārī uz Valmieras Valsts ģimnāzijas 33. absolventu zibensturnīru basketbolā pulcējās absolventi. Astoņas komandas mērojās spēkiem apkšgrupu spēlēs, sešas veiksmīgākās tikās pusfināla spēlēs un trīs labākās noskaidroja labāko absolventu basketbola komandu. Patīkami satikt sportisko, atraktīvo 1991. gada absolventu komandu, kuri ir piedalījušies 28 reizes šajā turnīrā.

1.vietu izcīnīja 2009.gada absolventu komanda. Komandā spēlēja: Jānis Siliņš, Oto Grīnbergs, Einārs Ķezbers, Kārlis Kozulāns un Reinis Rābants.

2.vietu ieguva 2014.gada absolventu komanda. Komandā spēlēja: Jānis Engers, Kristiāns Indrāns, Māris Riekstiņš, Linards Liepiņš, Kalvis Vērzemnieks, Āris Pickainis.

3.vietu ieguva 2006.gada absolventu komnda. Komandā spēlēja: Māris Sīmanis, Gati Kuģis, Artis Kukemilks, Kārlis Birums, Ansis Karahons, Mārcis Frišfelds.

Turnīra vērtģākā spēlētāja balvu saņēma Jānis Siliņš, 2014 gada komandā par vērtgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Engers un 2006.gada absolventu komandā – Gatis Kuģis.

Paldies laukuma tiesnešiem Varim Krūmiņam un Artūram Greinim.

Par veiksmīgu turnīra norisi gādāja galvenais tiesnesis, sporta skolotājs Māris Priedītis un par sekretariāta darbu sporta skolotāja Maija Priedīte.

Paldies Valmieras Valsts ģimnāzijas administrācijai par atbalstu turnīra organizēšanā.

Uz tikšanos 2019.gada pirmajā februāra sestdienā.

Informācija: sporta skolotāja Maija Priedīte

Foto: sporta skolotājs Māris Priedītis