Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības

Izveidots Otrdiena, 06 Februāris 2018

Janvārī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības basketbolā „A” grupas un „B” grupas skolu komandām.

Valmieras Valsts ģimnāzijas „A” grupas jaunietes izcīnīja 2.vietu:

IMG 0905Komandā spēlēja: Nora Tīna Salmiņa, Ērika Leoke, Megija Ķelle, Elizabete Cera, Daniela Celmiņa, Elīna Runce, Eliana Vaciaka, Samanta Gulbe.

„A” grupas jaunieši izcīnīja 3.vietu:

IMG 0904Komandā spēlēja: Kristers Golubevs, Jānis Kāposts, Kristaps Roķis, Ģirts Iļjins, Artūrs Gairaissils, Ritvars Zābaks, Dāvis Fjodorovs, Matīss Golubevs, Vadims Vačiļa, Ēriks Zalāns.

IMG 0908„B” grupas jaunieši izcīnīja 1.vietu un tiesības piedalīties Vidzemes reģiona sacensībās. Komandā spēlēja: Ēriks Zalāns, Vadims Vačiļa, Ģirts Iļjins, Artūrs Garaissils, Alekss Arutjunovs, Kristers Krūmiņš, Artūrs Pirro, Ritvars Zābaks, Dāvis Fjodorovs, Matīss Golubevs

Informācija: sorta skolotāja Maija Priedīte

Valmieras Valsts ģimnāzijas „A” grupas jaunietes izcīnīja 2.vietu:

Komandā spēlēja: Nora Tīna Salmiņa, Ērika Leoke, Megija Ķelle,Elizabete Cera, Daniela Celmiņa, Elīna Runce, Eliana Vaciaka, Samanta Gulbe.

„A” grupas jaunieši izcīnīja 3.vietu:

Informācija: sorta skolotāja Maija Priedīte