Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības futbolā „B” grupas zēniem

Izveidots Pirmdiena, 18 Septembris 2017

IMG 0754Š. g. 13. septembrī, Vidzemes olimpiskā centra futbola laukumos, norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības futbolā „B” grupas zēniem. Piedalījās 7 skolu komandas. Mūsu skolas zēnu komanda, izcīnot pirmo vietu apakšgrupā, kvalificējās finālam, kur tikās ar Valmieras Viestura vsk. komandu un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komandu. Pašaizliedzīgā cīņā mūsu skolas komanda izcīnīja 1.vietu.

Komandā spēlēja: Dāvis Sīka, Ralfs Balodis, Reinis Mačulāns, Dāvis Lūkass Reinsons, Eduards Portnajs, Rainers Loiko, Artūrs Bērziņš, Edgars Irmejs, Eduards Aleksandrs Trēziņš.

Foto, informācija: sporta skolotājs Māris Priedītis

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates