Ikgadējā draudzības spēle

Izveidots Trešdiena, 05 Aprīlis 2017

IMG 9818 1Otrdien, 4.aprīlī "Valmiera/ORDO" ikgadējā draudzības spēlē tikās ar Valmieras Valsts ģimnāzijas vidusskolas basketbola komandu. Šogad laukumā varēja vērot cīņu starp čempioniem - Latvijas čempioni basketbolā "Valmiera/ORDO" stājās pretīm "Latvijas Skolēnu 70. spartakiādes basketbolā" uzvarētājiem (2001.-2003. grupā), Valmieras Valsts ģimnāzijas basketbola komandai. Spēle gāja punkts punktā, bet pašā izskaņā ar rezultātu 76:80 uzvaru izcīnīja "Valmiera/ORDO". Kā pieminēja Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Artūrs Skrastiņš, šogad Valmieras basketbola komanda ar ''ģimnāzistiem'' mērojās spēkiem astoto reizi un ar katru gadu cīņa paliek arvien spraigāka.

Foto: Edgars Vaivads
Lelde Bukovska