Valmieras Valsts ģimnāzijas zēnu komanda – Latvijas čempioni!

Izveidots Otrdiena, 04 Aprīlis 2017

31. martā, Rīgā, Daugavas sporta namā norisinājās Latvijas skolēnu 70. spartakiādes finālsacensības zēniem 2001. – 2003. g.dz. grupā. Uzvarot Vidzemes reģiona sacensībās Cēsīs, tiesības startēt finālsacensībās, izcīnīja arī mūsu skolas zēnu komanda. Finālā piedalījās 8 komandas no dažādiem reģioniem un Rīgas. Uzvarot apakšgrupas spēlēs Ādažu vidusskolas, Ikšķiles vidusskolas, Teikas vidusskolas zēnu komandas, Valmieras Valsts ģimnāzijas zēnu komanda kvalificējās finālam. Ļoti spraigā un nervus kutinošā spēlē pret Ventspils Valsts 1. ģimnāziju, atskanot beigu signālam, uz tablo rezultāts 26:25 par labu Valmieras Valsts ģimnāzijas komandai.

IMG 0481 (1)IMG 0476

Finālsacensībās komandā spēlēja: Ojārs Alekss Bērziņš, Jānis Kāposts, Krišs Mārcis Krūmiņš, Daniels Linards Gersons, Kristers Golubevs, Ralfs Rozītis, Mārtiņš Šteinbergs.

Vidzemes reģiona sacensībās komandai palīdzēja: Matīss Golubevs, Kristers Krūmiņš, Dāvis Fjodorovs, Alekss Arutjunovs. (Finālā nevarēja palīdzēt, jo bija jāpiedalās jaunatnes basketbola līgas spēlē.)

Paldies zēniem par pašaizliedzīgu cīņu visās spēlēs.

Informācija un foto: sporta skolotāja Maija Priedīte