Apsveicam ar iekļūšanu „Lāses kausa” finālsacensībās

Izveidots Piektdiena, 10 Marts 2017

8.martā Valmieras Pārgaujas sākumskolas un Pārgaujas ģimnāzijas sporta laukumos norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības volejbolā, kas arī bija 1. posms „Lāses kausam”. No Valmieras Valsts ģimnāzijas startēja 3 komandas, katra savā vecuma grupā.

029033035

Valmieras Valsts ģimnāzijas jauniešu komanda uzvarot apakšgrupas spēles un pusfināla spēli kvalificējas finālam. Finālā tikās ar Naukšēnu vidusskolas jauniešu komandu, kurā bija jāatzīst pretinieku pārākums. Lielisks panākums, izcīnīta 2. vieta.

Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunietes pirmajā spēlē parādot ļoti disciplinētu un saliedētu komandas spēli cīņā ar Pārgaujas ģimnāzijas komandu izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru. No rezultāta 8:12, sets noslēdzās ar rezultātu 15:14, otrā setā pārliecinoši 15:9. Nakamajās spēlēs tika izcīnītas uzvaras un 1. vieta, kas dod iespēju piedalīties „Lāses kausa” finālsacensībās Rīgā 8. aprīlī.

Valmieras Valsts ģimnāzijas pamatskolas meiteņu komanda izcīnīja 5 vietu. Meitenes guva lielisku pieredzi, lai nākamajā gadā šajā grupā uzlabotu rezultātu.

Vidusskolas jauniešu komandā spēlēja: Kristiāns Kalniņš, Vitālijs Rolands Guļs, Toms Plešs, Miks Rakeckis, Daniels Šakurovs, Aldis Haralds Ābrams, Pēteris Štāls, Kristiāns Sproģis, Mairis Loiko.

Vidusskolas meiteņu komandā spēlēja: Krīstīne Amanda Vergina, Letīcija Aelita Ločmele, Paula Reinsone, Linda Vēvere, Līva Marta Poča, Arta Logina, Elza Melbārde.

Pamatskolas meiteņu komandā spēlēja: Alīsija Renāte Janīte, Nikola Tupuriņa, Karīna Karahona, Paula Kristiāna Lodziņa, Madara Pleša, Andīne Brīvule, Elīna Elizabete Runce, Sabīne Bitmane.

9.03.2017. Foto: Māris Priedītis, informācija: Maija Priedīte