Tiekamies jau trīsdesmit otro reizi

Izveidots Ceturtdiena, 09 Februāris 2017

IMG 04274. februārī, sestdienas rītā, Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta angārā bija manāma rosība. Jau trīsdesmi otro reizi uz absolventu basketbola zibensturnīru pulcējās absolventi.

Sacensības sākās ar atklāšanas parādi un Valmieras Valsts ģimnāzijas direktora Artūra Skrastiņa uzrunu, kuras noslēgumā, direktors, visiem dalībniekiem novēlēja fiziski aktīvi pavadīt šo dienu un gūt pozitīvas emocijas.

Deviņas komandas tika sadalītas 3 apakšgrupās. Divas labākās no katras apkšgrupas kvalificējās pusfinālam. Trīs labākās un veiksīgākās komandas tikās finālā. Ļoti saistoši un emocionāli bija pusfināli, kur viens punkts izšķīra vietu finālā.

Finālā labu spēli demonstrēja 2009. gada absolventi un izcīnīja 1. vietu aiz sevis atstājot 2014. gada absolventus un 2011. gada absoventu komandu.

2009. gada absolventu komandā spēlēja: Oto Grīnbergs, Jānis Siliņš, Einārs Ķezbers, Kārlis Kozulāns, Reinis Rābants, Guntars Ozols.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Oto Grībergs. Katrā finālkomandā tika noteikts vērtīgākais spēlētājs. Balvas saņēma Jānis Engers un Jēkabs Dukurs.

Pirmo trīs vietu komandas dalībnieki tika apbalvotas ar Valmieras Valsts ģimnāzijas diplomiem un balvām.

Paldies sacensību tiesnešiem Varim Krūmiņam un Ingaram Veidem par precīzu un profesionālu darbu veiksmīgai turnīra norisei.

Sporta skolotāji: Māris Priedītis, Maija Priedīte