Apbalvojums Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotājiem

Izveidots Trešdiena, 30 Novembris 2016

raksti25. novembrī, Rīgas Teikas vidusskolā, piedalījās konkursa "Gada sporta skolotājs 2016" galvenā titula pretendenti , kuri vadīja sporta stundas dažāda vecuma skolēniem. Konkursu "Gada sporta skolotājs" Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rīko jau divpadsmito gadu pēc kārtas.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbojas gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp, sporta komentētājs un žurnālists Ģirts Timrots, kamaniņu braucējs, Turīnas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Mārtiņš Rubenis, vieglatlēte, Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele. Komisijā tika uzaicināts arī Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Māris Priedītis.

Konkursa mērķis ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs.

Pasākuma noslēgumā Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotājiem Mārim Priedītim un Maijai Priedītei tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības raksti „Par nozīmīgu ieguldījumu sporta stundas popularizēšanā un sporta skolotāja prestiža celšanā.”