Divas sekundes izšķir spēles likteni

Izveidots Ceturtdiena, 24 Novembris 2016

04223. novembrī Vidzemes olimpiskajā centrā norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības florbolā 8. – 9. klašu jauniešiem. Piedalījās 10 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Valmieras Valsts ģimnāzijas puiši pašaizliedzīgi cīnoties nokļuva finālā. Spēlē par pirmo vietu līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 2 sekundes, uz tablo rezultāts 0:1 par labu Kocēnu pamatskolas komandai. Sekoja zibenīgs Kriša Krūmiņa metiens pa vārtiem un rezultāts 1:1. Sekoja pēcspēles metienu sērijas, kurās veiksmīgāki bija mūsējie. Pirmā vieta un kauss atceļoja uz Valmieras Valsts ģimnāziju.

Komandā spēlēja: Ralfs Bērziņš, Ralfs Ezertēvs, Krišs Krūmiņš, Kristaps Brēža, Ralfs Balodis, Kristers Bērziņš, Bruno Birģelis, Rūdolfs Lapsa, Ričards Kokenbergs, Roberts Birnis, Niklass Kalniņš.

Informācija un foto: sporta skolotājs Māris Priedītis