Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības florbolā

Izveidots Otrdiena, 22 Novembris 2016

098Š.g. 16. novembrī Vidzemes olimpiskā centra florbola laukumā norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības florbolā „A„ grupā. Piedalījās 7 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Valmieras Valsts ģimnāzijas vidusskolas jauniešu komanda veiksmīgi cīnījās apakšgrupas spēles un izcīnīja tiesības startēt finālā par pirmo vietu. Finālā mūsējie tikās ar Valmieras tehnikuma komandu. Spraigā spēlē pārāki bija Valmieras tehnikuma jaunieši un ar rezultātu 3:1 izcīnīja uzvaru. Par trešo vietu cīnījās Valmieras Viestura vsk. un Rūjienas vidusskolas komandas. Pārāki bija rūjienieši.

Valmieras Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja: Kristiāns Kalniņš, Kristaps Elvis Sarkans, Ralfs Balodis, Artūrs Bračka, Toms Plešs, Krišs Krūmiņš, Rainers Krūkliņš, Aldis Haralds Ābrams, Valsts Zvirgzds, Emīls Šūmanis, Tomass Kubuliņš.

Informācija un foto: sporta skolotājs Māris Priedītis