Valsts ģimnāziju 7. basketbola zibensturnīrs

Izveidots Ceturtdiena, 03 Novembris 2016

20520. oktobrī jau septīto reizi notika valsts ģimnāziju turnīrs basketbolā. Šoreiz piedalījās 4 komandas: Tartu Lahti ģimnāzija (Igaunija), Vilnius Žemynos gimnazija (Lietuva), Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija un Valmieras Valsts ģimnāzija.

Spēles bija ļoti spraigas un saistošas. Cīņā par trešo vietu tikās Tartu Lahti ģimnāzija un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas jauniešu komandas. Tikai spēles pēdējās minūtēs Igaunijas jaunieši guva pārsvaru pār savu pretinieku un ieguva trešo vietu.

Dramatiska izvērtās cīņa par pirmo vietu starp Viļņas Žemynos ģimnāzijas un Valmieras Valsts ģimnāzijas jauniešu komandām. Spēle beidzās ar rezultātu 56 : 56.

Sekoja spēles papildlaiks 2 minūtes. Atskanot spēles beigu signālam rezultāts uz tablo bija 61 : 59 par labu Valmieras Valsts ģimnāzijas komandai. Godam izcīnīta 1. vieta.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Valmieras Valsts ģimnāzijas spēlētājs Ojārs Bērziņš.

Komandā spēlēja: Valters Jānis Liepiņš, Ojārs Rozenbergs, Kristers Cinglers, Kristaps Strazdiņš, Dāvids Vīksne, Māris Ramanis, Ojārs Alekss Bērziņš, Jānis Kāposts, Kristers Golubevs, Daniels Linards Gersons .

Paldies laukuma tiesnešiem Varim Krūmiņam un Tomam Gudinam, kā arī Agnei Čākurei un Demijai Plešai par darbu sekretariātā.

Paldies sacensību organizatoriem par veiksmīgi noorganizētu turnīru.

Informācija: sacensību galvenā sekretāre Maija Priedīte, foto Tamāra Visocka

By: Fresh Joomla templates