Pēc pieredzes Lielbritānijā

Izveidots Otrdiena, 06 Oktobris 2015

img 0374Līdz ar košajiem rudens ziediem un pirmajiem rudenīgajiem lietiem skolas piepildās ar skolēnu un skolotāju čalām. Kādam vasara ir ļāvusi kārtīgi atpūsties, cits izvēlējies laiku, lai papildinātu zināšanas vai apgūtu, ko jaunu.

Šīs vasaras jūlijs un augusts bija iespaidiem bagāts trim Valmieras Valsts ģimnāzijas angļu valodas skolotājām, kuras ar Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ KA1 veiksmīgo projektu pavadīja divas intensīva darba nedēļas Lielbritānijā, lai profesionāli pilnveidotos katra savā izvēlētā kursā dažādās Anglijas pilsētās.

Agita Āboltiņa vada eTwinninng projektus gan skolēniem, gan arī apmāca jaunos pedagogus darboties ar šo projektu, veicinot starp priekšmetu saikni skolā. Savā ikdienas darbā skolotāja valodas mācīšanā daudz izmanto jaunās tehnoloģijas, tāpēc izvēlējās savas zināšanas papildināt Keimbridžā, un izvēlētais kurss bija saistīts ar IT kompetenču uzlabošanu valodas mācīšanā.

Jaroslava Sirmais Hreškova strādā kā angļu valodas un teātra sporta skolotāja. Viņas izvēlētais kurss ar nosaukumu “Teātra tehnikas angļu valodas klasē“ lieliski apvienoja divus augstāk minētos priekšmetus un pierādīja, cik veiksmīgi var izmantot dažādus dramatiskus paņēmienus, lai iemācītos svešvalodu.

Lai iepazītu jaunākās metodes angļu valodas mācīšanā, Liāna Viduce pieredzi guva Londonā kursā “Radošā metodika un valodas pilnveide” divu izcilu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā.

Skolotājas ir atgriezušās ar jaunām zināšanām, idejām, iespaidiem un vēlmi dalīties gūtajā pieredzē ar kolēģiem.

Angļu valodas skolotāja Agita Āboltiņa.