Izglītības iniciatīvu centra projekts INOVATĪVS SKOLOTĀJS – MOTIVĒTS SKOLNIEKS: SADARBĪBAS PIEEJA PROBLĒMU RISINĀŠANĀ

Izveidots Pirmdiena, 06 Jūnijs 2016

ErasmusPluslogoLOGO mazais

Projekta mērķis: attīstīt pedagogu kompetences, īpaši integrētās STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija, matemātika) mācīšanas prasmes, balstoties uz sadarbības pieeju problēmu risināšanā (Collaborative problem solving - CPS) un pieredzes apmaiņu starp projektā iesaistītajām valstīm.

Projekta uzdevumi:

• attīstīt pedagogu integrētās mācīšanas prasmes, balstoties uz CPS;
  • izstrādāt pedagogu tālākizglītības programmu un daudzveidīgus mācību materiālus;
  • dalīties labās prakses pieredzē skolēnu intereses palielināšanā par STEM un tehnisko radošumu, kritiskās domāšanas prasmju attīstīšanu, par iniciatīvu un uzņēmējdarbības kompetencēm, aktīvu ieguldījumu sabiedrības progresa veicināšanā.

Projekta partneri: 10 organizācijas no 8 valstīm. Projekta vadošais partneris - Lietuvas valsts Izglītības Attīstības centrs.

Projekta īstenotājs Latvijā: Izglītības iniciatīvu centrs (IIC)

Asociētie Partneri Latvijā:

• Alūksnes novada vidusskola
  • Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
  • Valmieras sākumskola
  • Valmieras Valsts ģimnāzija

Kontaktinformācija: IIC projektu vadītāja Kristīne Liepiņa
e-pasts:

t. 65235635

Vairāk informācijas IIC mājas lapā: www.iic.lv