Vecāku sapulce

Izveidots Trešdiena, 03 Oktobris 2012

2012.gada 9.oktobrī Valmieras Valsts ģimnāzijā notiks VECĀKU DIENA

• Visu dienu – piedāvājam apmeklēt mācību stundas.
  • Plkst. 18.00 – vecāku sapulce. Vecāku sapulces darba kārtība:
    • Skolas padomes darbības atskaite par 2011./2012.m.g. – I.Bauska, skolas padomes priekšsēdētāja.
    • Pārskats par 2011./2012.m.g. galvenajiem darba rezultātiem – J.Reinvalds un U. Švalbe, direktora vietn. izglītības jomā.
    • Galvenie mācību un audzināšanas uzdevumi 2012./2013.m.g. – J.Zemļickis, direktors.
    • Par skolas renovācijas norisi un skolēnu ēdināšanas organizēšanu – J.Zemļickis, direktors.
    • Papildizglītības un ārpusstundu aktivitāšu iespējas jaunajā mācību gadā – J.Šekstello un S.Rudzīte, direktora vietn. izglītības jomā un metodiskajā darbā.
    • Noziedzības tendences Valmieras jauniešu vidū – D.Jukāma, Vidzemes reģiona pārvaldes prevencijas grupas vecākā inspektore.
  • Pēc kopīgās vecāku sapulces – klases vecāku tikšanās un vecāku padomes vēlēšanas.