Video konference ar Tomu Plešu

Izveidots Piektdiena, 01 Decembris 2017
IMG 20171129 124346    Toms Plešs ir vienreizējs cilvēks un mūsu skolas absolvents. Ar entuziasmu un neapslāpējamo gribasspēku viņs ir viens no tiem, kurš nenobijās no izaicinājumu iestāties Minervā. Toms mums pastāstīja, kas ir Minerva, kā tā strādā un kāpēc viņš izvelējas mācīties tieši šajā augskolā.
    Toms tāpat kā daudzi citi Latvijas izglītības sisitēmā saskata robus un nepilnības, tāpēc viņš meklēja alternatīvas savai izglītībai. Šī iemesla dēļ Toms atrada 21. gadsimta augstskolu, ko sauc par Minervu.
    Toms mācības Minervā uzsāka šī gada rudenī un pašlaika viņa mītnes vieta ir Sanfrancisko. Tomēr viņš šos visus četrus gadus, kamēr mācīsies šajā skola, nezīvos Sanfrancisko. Tā ir tikai viena no septiņām pilsētām, septiņās valstīs, kur ir izbūvētas šī skolas universitates pilsētiņās.
    Minervā mācības netiek balstītas uz tradicionāla principa. Lekcijas notiek tiešsaistē (video koference), kas atļauj mācīties no jebkras vietas, kur tu jūties ērti. Tevi vērtē pēc tava paveiktā, nevis pēc eksāmenu rezultātiem un tev ir iespēja izmantot visu pilsētu, lai attīstītu sevi.
    Šī video koference bija ļoti vērtīga tiem, kas domā mācīties ārzemēs un tiem, kas vēl nav izlēmuši, kur mācīties, jo viņš ieviesa skaidrību par to, kas ir vajadzīgs un kādās ārpuskolas aktivitātēs jāiesaistās, lai mācītos ārzemēs.
    Milzīgs paldies Tomam, ka viņš veltīja savu laiku un pastāstīja šo informaciju neskatoties uz laika zonu!

Liene Zīvere 11.a