VVĢ ar Juridisko koledžu saista sena draudzība

Izveidots Trešdiena, 25 Marts 2015

IMG 48252015. gada 20. martā Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis, klātesot administrācijas pārstāvjiem un skolas metodisko komisiju vadītājiem, parakstīja sadarbības līgumu ar Juridisko koledžu, ko pārstāvēja tās direktors Dr. Tālavs Jundzis, LZA īstenais loceklis, tiesību zinātņu doktors, habilitētais politikas zinātņu doktors, kā arī mācībspēki.

VVĢ ar Juridisko koledžu saista sena draudzība, gan sadarbojoties Jauno politiķu un juristu skolā, gan viesojoties Rīgā Augstākajā tiesā, gan iejūtoties koledžas studenta lomā. Tālavs Jundzis un viņa vadītā mācību iestāde vienmēr ir gaidīti viesi skolas pasākumos, kur veic nopietnu darbu karjeras izglītības jomā, kā arī gatavi lasīt lekcijas par tēmām, kas saista jauniešus.

Parakstītais līgums dos likuma spēku divu mācību iestāžu savstarpējās bagātināšanās un izaugsmes procesam.

Baiba Bikše

Valmieras Valsts ģimnāzijas