E.Birznieka Jauno Ģeogrāfu skolas 41. atklātajā olimpiādē

1.- 9. klašu grupā:

Artūrs Zeibots – 3.vieta

Roberts Birnis – 6.vieta

11. klašu grupā:

Pēteris Štāls – 5.vieta

 

 

Piedalījās:

Dāvis Sīka, Emīls Ralfs Zagorskis, Valts Pavasars.

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 2.kārtas “Fiziskā ģeogrāfija” uzvarētāji un dalībnieki

10.klašu grupā:

Arta Renāte Rulle 1.vieta

Dārta Estere Rozenbaha 3.vieta

11.klašu grupā:

Emīls Ralfs Zagorskis 2.vieta

 

PiedalījāsArtūrs Zeibots, Dāvis Sīka, Renāte Kupriša,Valts Pavasars, Roberts Birnis, Pēteris Štāls, Mārtiņš Mārcis Puzinskis.

 

Paldies!!! Uz tikšanos 3.decembrī “Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē”.

E.Birznieka Jauno Ģeogrāfu skolas Atklātās olimpiādes priekšsacīkstēs

1.- 9.klašu grupā:

       Artūrs Putniņš – 3.vieta

11.klašu grupā:

       Emīls Ralfs Zagorskis – 1.vieta

Uzaicināti uz 41. Atklāto ģeogrāfijas olimpiādi 12. novembrī:

Artūrs Putniņš

Emīls Ralfs Zagorskis

Roberts Birnis

Dāvis Sīka

Valts Pavasars

Pēteris Štāls

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 1.kārtas “Latvijas ģeogrāfija” uzvarētāji un dalībnieki:

8.-9.klašu grupā:

Roberts Birnis 3.vieta

10.klašu grupā:

Arta Renāte Rulle 3.vieta

11.klašu grupā:

Pēteris Štāls 1.vieta ( arī absolūtais šīs kārtas uzvarētājs)

Emīls Ralfs Zagorskis 2.vieta

PiedalījāsArtūrs Putniņš, Dāvis Sīka, Krista Žvagiņa, Dārta Estere Rozenbaha, Renāte Kupriša, Luīze Biseniece, Valts Pavasars.

Paldies!!! Uz tikšanos 5.novembrī 2.kārtā “Fiziskā ģeogrāfija”.

SVEICAM VIDZEMES JAUNO ĢEOGRĀFU SKOLAS 7.NOVEMBRA UZVARĒTĀJUS

6. – 7.KLAŠU GRUPĀ:

          ROBETS BIRNIS                      2.VIETA

          DĀVIS SĪKA                            4./5.VIETA

          RALFS MATĪSS BALODIS     4./5.VIETA

10.KLAŠU GRUPĀ:

          EMĪLS RALFS ZAGORSKIS    2.VIETA

          PĒTERIS ŠTĀLS                      4.VIETA

12.KLAŠU GRUPĀ:

          KRISTĪNE PĒČA                      2.VIETA

Paldies arī pārējiem dalībniekiem!

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates