Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas

Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde

 

6.-7.klašu grupā:

Mārtiņš Mārcis Pružinskis – 2.vieta

Jānis Saverass – 3.vieta

 

8.- 9.klašu grupā:

Rūdolfs Pikšens – 6.vieta

 

10.klašu grupā:

Imants Kreičmanis – 5.vieta

 

11.klašu grupā:

Pēteris Štāls – 3.vieta ( uzaicināts uz valsts olimpiādi )

Emīls Ralfs Zagorskis – 4.vieta

Piedalījās: Oskars Garselis, Dāvis Reinsons, Kārlis Pikšens, Dāvis Sīka, Roberts Birnis, Krista Žvaģiņa, Niklass Kalniņš, Ralfs Balodis, Arta Renāte Rulle, Roberts Kārkliņš, Diāna Zariņa.

Paldies visiem par darbu!!!

Hei, hei, ģeogrāf!!!

LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes organizētā Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas kārtējā nodarbība

3. DECEMBRĪ PLKST. 10:00

VIDZEMES AUGSTSKOLĀ

(PIE AUTOOSTAS)

Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde

 

Aicināti visi interesenti!!!

 

DALĪBAS MAKSA 1,50 EUR

E.Birznieka Jauno Ģeogrāfu skolas 41. atklātajā olimpiādē

1.- 9. klašu grupā:

Artūrs Zeibots – 3.vieta

Roberts Birnis – 6.vieta

11. klašu grupā:

Pēteris Štāls – 5.vieta

 

 

Piedalījās:

Dāvis Sīka, Emīls Ralfs Zagorskis, Valts Pavasars.

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 2.kārtas “Fiziskā ģeogrāfija” uzvarētāji un dalībnieki

10.klašu grupā:

Arta Renāte Rulle 1.vieta

Dārta Estere Rozenbaha 3.vieta

11.klašu grupā:

Emīls Ralfs Zagorskis 2.vieta

 

PiedalījāsArtūrs Zeibots, Dāvis Sīka, Renāte Kupriša,Valts Pavasars, Roberts Birnis, Pēteris Štāls, Mārtiņš Mārcis Puzinskis.

 

Paldies!!! Uz tikšanos 3.decembrī “Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē”.

E.Birznieka Jauno Ģeogrāfu skolas Atklātās olimpiādes priekšsacīkstēs

1.- 9.klašu grupā:

       Artūrs Putniņš – 3.vieta

11.klašu grupā:

       Emīls Ralfs Zagorskis – 1.vieta

Uzaicināti uz 41. Atklāto ģeogrāfijas olimpiādi 12. novembrī:

Artūrs Putniņš

Emīls Ralfs Zagorskis

Roberts Birnis

Dāvis Sīka

Valts Pavasars

Pēteris Štāls

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates