Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas kārtējās nodarbības “Latīņamerika” rezultāti

6.-7.klašu grupā:

                Valters Jansons 4.vieta

8.-9.klašu grupā:

                Mārtiņš Mārcis Pružinskis 2.vieta

Jānis Saverass 6.vieta

Roberts Birnis 9.vieta

Dāvis Sīka 11.vieta

Rihards Baiks 23.vieta

Ralfs Balodis 29.vieta

10.klašu grupā:

Dārta Cīrule 8.vieta

11.klašu grupā:

Renāte Kupriša 5.vieta

12.klašu grupā:

Emīls Ralfs Zagorskis 1.vieta

Pēteris Štāls 4.vieta

 

Paldies dalībniekiem! Uz tikšanos 2.decembrī Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas

Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē!!!

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas pirmās nodarbības rezultāti

6.-7.klašu grupā:

Jēkabs Pikšēns 7.vieta

8.-9.klašu grupā:

Roberts Birnis 1.vieta (kvalificējies Rīgas JĢS Atklātajai olimpiādei)

Mārtiņš Mārcis Pružinskis 4.vieta

Jānis Saverass 7.vieta

Dāvis Sīka 12.vieta

10.klašu grupā:

Artūrs Zeibots 6.vieta (kvalificējies Rīgas JĢS Atklātajai olimpiādei)

Dārta Cīrule 8.vieta

11.klašu grupa:

Arta Renāte Rulle 6.vieta (kvalificējies Rīgas JĢS Atklātajai olimpiādei)

Krišjānis Lācis 8.vieta

Dens Enrijs Lakučs 10.vieta

Renāte Kupriša 12.vieta

12.klašu grupā:

Pēteris Štāls 1.vieta (kvalificējies Rīgas JĢS Atklātajai olimpiādei)

Valts Pavasars 2.vieta (kvalificējies Rīgas JĢS Atklātajai olimpiādei)

Kopējais dalībnieku skaits 87

Hei, hei, ģeogrāf (un ne tikai)!!!

Ja gribās pārbaudīt savu erudīciju, būsi gaidīts

30.septembrī plkst. 10:00 Vidzemes Augstskolā (pie autoostas) uz Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 20.sezonas atklāšanas kārtu

“Rīgas plānošanas reģiona ģeogrāfija”.

Sīkāka informācija pie ģeogrāfijas skolotājas Renātes Bērziņas 220.kab.

Dalības maksa 1,50 eur.

Vidzemes Jauno ģeogrāfu komandu mači noslēgušies!

22. komandu konkurencē mūsējie:


“Trijatā jautrāk”

Emīls Ralfs Zagorskis, Pēteris Štāls, Roberts Birnis2.vieta

Piedalījās:

“Ādolfam bija taisnība ” 

Artūrs Zeibots, Renāte Kupriša, Mārtiņš Mārcis Pružinskis11.vieta

“LED” 

Dārta Estere Rozenbaha, Luīze Biseniece, Dāvis Sīka12.vieta

 

Paldies!!!

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 4.kārta

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas 4.kārtas “Antarktīda, Austrālija un Okeānijs” uzvarētāji un dalībnieki:

 

6.-7.klašu grupā:

Mārtiņš Mārcis Pužinskis 2.vieta

8.- 9.klašu grupā:

Artūrs Zeibots 2.vieta

11.klašu grupā:

Emīls Ralfs Zagorskis 2.vieta

 

 

PiedalījāsDāvis Reinsons, Oskars Garselis,Roberts Birnis, Dāvis Sīka, Renāte Kupriša, Reiners Bērziņš, Pēteris Štāls, Luīze Biseniece.

 

 

Paldies!!! Uz tikšanos 11.februārī “Komandu mačos”.

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates