Jauno pedagogu, psihologu un mākslas skolas izbraukuma nodarbība

Izveidots Pirmdiena, 10 Novembris 2014

Trešdien, 5.novembrī, mūsu skolas 10.c,d; 11.c,d un 12.c klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un Rēzeknes Latgales vēstniecību „Gors”. Marka Rotko mākslas centrā bija iespēja gida pavadībā iepazīties ar paša Rotko biogrāfiju. Skolēniem tika dota iespēja aplūkot dažādu mākslinieku izstādes. Spilgtākās no tām bija paša Marka Rotko gleznu izstādes, kuras bija izvietotas pa 4 dažādām telpām: Orģinālu zāle, Klusuma telpa, Video zāle un Bibliotēka, arhīvs. Interesanti arī bija apskatīt Aleksandra Vasijeva kolekciju "20. gadsimta 60. gadu mode mākslā".

Rēzeknes Latgales vēstniecībā „Gors”, gides Elzas pavadībā izstaigājām visas telpas, kuras atrodas šajā vēstniecībā. Varējām apmeklēt visas telpas sākot no bibliotēkas, bērnu istabas līdz pat lielajai koncertzālei, mākslinieku privātajām grimmētavām un mākslinieku atpūtas istabām.

Līga Upesjure 12c

Foto: Liene Petrauska. Šī kopbilde tika uzņemta 7 stāvu augstumā virs koncertzāles Rēzeknes Latgales vēstniecībā „Gors”.