Ēnu diena 2014

Izveidots Trešdiena, 22 Janvāris 2014

Līdz 31. janvārim skolēni aicināti pieteikties karjeras izglītības akcijai Ēnu diena, kas šogad notiks 12. februārī. Dalība Ēnu dienā var palīdzēt pieņemt svarīgu izvēli par nākotnes profesiju! Mudiniet savus skolēnus pieteikties Ēnu dienai jau tagad, reģistrējoties vortālā www.enudiena.lv.

Vortālā www.enudiena.lv ir publicēti vairāki tūkstoši Ēnu dienas vakanču. Katrs skolēns var pieteikties uz 3 vakancēm, norādot prioritāti 1 (augstākā), 2 vai 3 (zemākā). Tā kā ik gadu ēnu dienai skolēnu pieteikumu skaits pārsniedz Ēnu devējus, veidojas konkurss uz vakancēm, tāpēc, lai nodrošinātu iespēju piedalīties Ēnu dienā pēc iespējas vairāk interesentiem, aicinām arī skolotājus un pašus skolēnus uzrunāt potenciālos Ēnu devējus!

Akcijas organizatori biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA - YE Latvija) un Swedbank šogad īpaši aicinājuši Ēnu dienā iesaistīties nozaru līderus un uzņēmējus, lai stiprinātu jauniešu uzņēmību un iedvesmotu uzņēmējdarbībai! „Mūsu jaunatnei ir jāattīsta tādas prasmes kā atbildība par uzticēto, loģiskā domāšana, intuīcija, iniciatīva,” uzsver Ēnu devēji.