Aicinājums piedalīties Ēnu dienā Saeimā!

Izveidots Pirmdiena, 20 Janvāris 2014

Ēnu dienā Saeimā, 12.februārī, bērniem un jauniešiem būs unikāla iespēja ēnot Latvijas parlamenta deputātus un darbiniekus, būt klāt valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā un uzzināt par parlamenta ikdienas darbu. Jaunieši varēs iepazīties arī ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem no visas Latvijas. 

Lai pieteiktos šī gada 12.februārī „ēnot” Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas priekšsēdētājas biedru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāru Dzintaru Rasnaču, Saeimas sekretāra biedru Jāni Vucānu, kā arī citus Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz 31.janvārim uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa un motivācijas vēstule. Anketā jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlas ēnot, un kontaktinformāciju, bet motivācijas vēstulē jāuzraksta, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā Saeimā. Iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu var šeit. 

Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk.

Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā. Tāpat aicinām aplūkot video par Ēnu dienu Saeimā. 

Uz tikšanos Saeimā! 

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Apmeklētāju un informācijas centrs
Tālr.: +371 67087321
Fakss: +371 67087244
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates