AICINĀM PIETEIKTIES SKOLĒNUS ĒNU DIENAI LATVIJAS LAUKSAIMNIECĪBAS UNIVERSITĀTĒ!

Izveidots Pirmdiena, 20 Janvāris 2014

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 12.FEBRUĀRĪ norisināsies jauniešu karjeras izvēles veicināšanas projekta „Ēnu diena 2014” pasākums „Skolēns – studenta ēna”. Skolēni tajā aicināti kļūt par studentu „ēnām”, vienu dienu iejūtoties augstskolas ikdienā. Ēnu dienā skolēns varēs iejusties studenta lomā – kopā ar savu „ēnojamo” dosies uz augstskolu, apskatīs auditorijas, laboratorijas, piedalīsies lekcijās, uzdos sev interesējošus jautājumus pasniedzējiem, tiksies ar citiem studentiem un, galvenais, kā pilntiesīgs students, studēs! Ikviens skolēns var pieteikties par „ēnu” studentam, kurš mācās kādā no astoņām LLU fakultātēm:  

§ LAUKSAIMNIECĪBAS FAKULTĀTĒ,

§ VETERINĀRMEDICĪNAS FAKULTĀTĒ,

§ TEHNISKAJĀ FAKULTĀTĒ,

§ LAUKU INŽENIERU FAKULTĀTĒ,

§ PĀRTIKAS TEHNOLOĢIJAS FAKULTĀTĒ,

§ MEŽA FAKULTĀTĒ, § EKONOMIKAS UN SABIEDRĪBAS ATTĪSTĪBAS FAKULTĀTĒ,

§ INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU FAKULTĀTĒ.  

Akcijā „Skolēns – studenta ēna” aicināts piedalīties ikviens skolēns. No katras skolas „ēnošanai” vienā fakultātē var pieteikties vairāki skolēni! Pieteikumi Ēnu dienai LLU iesniedzami elektroniskā formātā, līdz 6.februārim sūtot pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniedzot drukātā veidā ar norādi „Skolēns – studenta ēna” LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centrā, Lielajā ielā 2, Jelgavas pils 175.telpā. PIETEIKUMA ANKETA, KURU JĀAIZPILDA PAR KATRU SKOLĒNU ATSEVIŠĶI. Apstiprinājumu dalībai pasākumā „Skolēns – studenta ēna” ar „ēnojamā” studenta kontaktiem elektroniski izsūtīsim līdz 7.februārim.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sabiedrisko attiecību un karjeras centrs Jelgavas pils, Lielā iela 2, 175.telpa E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Tālrunis: 63005718, 28334030 www.llu.lv

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates