Sveicam Valmieras pilsētas un novadu bioloģijas olimpiādes laureātus!

1.vieta - Annai Skrastiņai - 12.D

2.vieta - Rūtai Ozoliņai - 11.A

3.vieta - Alisei Vimbai - 11.B

             Laimai Annai Dalbiņai - 12.A

             Diānai Zariņai - 10.A

             Artūram Zeibotam - 9.C

Atzinība - Rūdolfam Pikšenam - 9.B

               Rūdolfam Pauderam - 9.C

              Artai Renātei Rullei - 10.A

Paldies visiem dalībniekiem!!!

Apsveicam Valmieras pilsētas un novadu angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Linda Ingeborga Kronberga 12c – 2.vieta

Nauris Smalkais 12b – 3.vieta

Katrīna Stalšāne - atzinība

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus

11.-12.klasēs

1.vieta

Nauris Smalkais 12b

2.vieta

Linda Ingeborga Kronberga 12c -  Barba Ilva Cimdiņa 12a - Viesturs Bērziņš 12c –  Anna Ivanova  11a

3.vieta­

Katrīna Stalšāne 12b - Ieva Paula Drekslere 11c - Artūrs Ņikita Kobliņecs 12a - Artūrs Mileris 11b  -  Jana Goida 11b

Atzinība

Krišjānis Jēgers 11c - Rūta Gabrāne 12c - Emīls Grieziņš 11d

 

10.klasēs

1.vieta:   Alma Emīlija Strakova 10a - Imants Kreičmanis 10a

2.vieta:   Dens Enrijs Lakučs 10a - Kurts Šukis 10b

3.vieta­:   Artūrs Pasītis 10a - Patrīcija Alise Grandāne 10a – Austris Jānis Lancmanis 10b

Apsveicam Valmieras pilsētas un starpnovadu olimpiādes uzvarētājus vācu valodā 10.-12. klašu grupā

images1. vieta - Roberts Kārkliņš /10. A klase

2. vieta - Paulis Rumba /12.D klase

Atzinība- Linda Ingeborga Kronberga/ 12.C klase

Liels paldies visiem olimpiādes dalibniekiem!

Sveicam skolas bioloģijas olimpiādes uzvarētājus!!!

9.klašu grupā:

1. v. – Artūrs Zeibots – 9.C, Rūdolfs Pikšens – 9.B

2.v. – Rūdolfs Pauders – 9.C

3.v. – Laura Voitkeviča – 9.C, Mārtiņš Reinis Puriņš – 9.B

Atzinība – Jēkabs Iļķēns – 9.C, Lelde Rubene – 9.A

10.klašu grupā:

1.v. – Arta Renāte Rulle – 10.A

2.v. – Diāna Zariņa – 10.A, Elza Grīva – 10.A

3.v. – Oskars Zariņš – 10.A, Imants Kreičmanis – 10.A

Atzinība – Sabīne Rumba – 10.B, Alise Bašķe – 10.A

11.klašu grupā:

1.v. – Jana Goida – 11.B

2.v. – Rūta Ozoliņa – 11.A, Linda Vēvere – 11.A, Beāte Agneta Rause – 11.A

3.v. – Anna Ivanova – 11.A, Daniela Krista Langina – 11.A

Atzinība – Alise Vimba – 11.B, Krišs Pinkulis – 11.B

12.klašu grupā:

1.v. – Magdalēna Razma – 12.D

2.v. – Anna Skrastiņa – 12.D

3.v. – Barba Ilva Cimdiņa – 12.A, Diāna Šņepste – 12.B, Diāna Nummure – 12.B

Atzinība – Elīna Kaimiņa – 12.D, Laima Anna Dalbiņa – 12.A

 

Paldies visiem dalībniekiem! Veiksmi 25.novembrī novadu posmā!!!

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates