Sveicam Valmieras pilsētas un novadu mūzikas olimpiādes uzvarētājus!

Rūta Ozoliņa 8.a  1. vieta

Linda Dina Mīlberga 9.a  Atzinība

Sveicam Valmieras un novadu matemātikas olimpiādes uzvarētājus

9. klašu grupā

Toms Plešs – 1.vieta

Anna Žanete Treimane – atzinība

10.klašu grupā

Anna Krauja  – 2.vieta

Markuss Magrics – 2.vieta

Artūrs Kriviņš – 3. vieta

Rūta Ramane – atzinība

11.klašu grupā

Dārta Maija Zaķe – 2.vieta

Malvīne Nelda Strakova – 3.vieta

Vineta Vanaga – atzinība

12.klašu grupā

Āris Pickainis – 2.vieta

Amanda Jansone – atzinība

Rūta Pickaine – atzinība

Mikus Šļaukstiņš – atzinība

Uz valsts olimpiādi dosies Toms Plešs un Āris Pickainis.

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes un konkursu uzvarētājus!

Sveicam angļu valodas olimpiādes uzvarētājus:

 8.klase

 Jana Goida (8b) – 1.vieta

Paula Benuža (8b) – 2.vieta

Zane Šteimana (8a) – 3.vieta

Artūrs Mileris (8b) – 3.vieta

Anna Jansone (8a) - atzinība

7.klase

 Alma Emīlija Strakova (7c) – 1.vieta

Imants Kreičmanis (7c) – 2.vieta

Kristofers Krūmiņš (7c) – 3.vieta

Dens Enrijs Lakučs (7a) – 3.vieta

Elīza Jegorova (7a) – atzinība

Publiskās runas konkursa uzvarētāji:

 Dārta Maija Zaķe (11a) – 1.vieta

Žanete Cepeļeva (11b) – 2.vieta

Valdemārs Nulle (11b) – 3.vieta

 Ātrlasīšanas konkursa uzvarētāji:

7.klase Imants Kreičmanis (7c)

8.klase Jana Goida (8b)

9.klase Linda Ingeborga Kronberga (9a)

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

Sveicam ģeogrāfijas olimpiādes laureātus!

KRISTA ANNIJA SAMCOVA - 2. vieta

KRISTERS ZĪVERS - 3. vieta

Latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu latviešu valodas olimpiādes laureātus!

12.klašu grupā -

Gunda Eihe 12.c - 1.vieta, Līga Bikše 12.a - 3.vieta;

11.klašu grupā -

Dārta Maija Zaķe 11.a - 3.vieta;

8.klašu grupā -

Estere Šverna 8.a - 3.vieta, Rūta Ozoliņa 8.a - 3.vieta.

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates