Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu izglītojamo fizikas olimpiādes 2. posma rezultāti

1.vieta

Pikšens Rūdolfs, 9.klase

Ozoliņa Rūta, 11.klase

2.vieta

Vintergollers Gvido, 9.klase

Pasītis Artūrs, 10.klase

Cimdiņa Barba Ilva, 12.klase

Plešs Toms, 12.klase

3.vieta

Bukalders Valdis Guntis, 9.klase

Lācis Krišjānis, 10.klase

Lakučs Dens Enrijs, 10.klase

Rullis Mārcis Jorens, 12.klase

Atzinība

Purmale Paula Katrīna, 9.klase

Zariņa Diāna, 10.klase

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu Latviešu valodas un literatūras olimpiādes uzvarētājus 11.-12.klašu grupā!

Lana Vītola 11.B kl. – 2.vieta,

Beāte Agneta Rause 11.A kl. – atzinība.

Sveicam skolas krievu valodas (kā svešvalodas) olimpiādes uzvarētājus!

9.klašu grupā:

Andrejs Patrejevs (9.a)

Ņikita Zadvornijs (9.b)

Debora Bērziņa (9.a)

Maksims Harevičs (9.B)

Linda Brante (9.b)

 

10.-12. klašu grupā:

Niks Gruntmanis (12. C)

Vitālijs Guļs (12. B)

Laura Vintergollere (11.a)

Artūrs Ņikita Kobliņecs (12.a)

Katrīna Lupolova (11.c)

 

Pateicamies visiem skolas olimpiādes dalībniekiem !

Vēlam veiksmi pilsētas un novada olimpiādē 26. janvārī!

Valmieras Valsts ģimnāzijas ķīmijas olimpiādes uzvarētāji 2017.g. 11.janvārī.

9. klašu grupā:

I. vieta – Rūdolfs Pikšens (9.b), Gvido Vintergollers (9.a)

II. vieta – Lelde Rubene (9.a)

III. vieta – Rūdolfs Pauders (9.c)

10. klašu grupā:

I. vieta – Diāna Zariņa (10.a)

II. vieta – Krišjānis Lācis (10.a), Dens Enrijs Lakučs (10.a)

III. vieta – Oskars Zariņš (10.a)

Atzinība – Imants Kreičmanis (10.a)

11. klašu grupā:

I. vieta – Rūta Ozoliņa (11.a)

II. vieta –  Jana Goida (11.b)

III. vieta – Daniela Krista Langina (11.a), Anna Ivanova (11.a)

12. klašu grupā:

I. vieta – Laima Anna Dalbiņa (12.a), Anna Skrastiņa (12.d)

II. vieta – Barba Ilva Cimdiņa (12.a)

III. vieta – Anna Žanete Treimane (12.a)

Atzinība – Mārcis Jorens Rullis (12.b), Rūdolfs Miezis (12.b)

Paldies visiem skolēniem par drosmi piedalīties olimpiādē!

Vieksmi Valmieras pilsētas un novadu olimpiādē!

Valmieras Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

12.kl. grupā

1.vieta – Silva Priedīte 12.D un Magdalēna Razma 12.D

2.vieta – Elvita Puriņa 12.C un Krista Kristīne Timčuka 12. B

3. vieta – Diāna Nummure 12.B un Linda Kronberga 12. C

11. kl.grupā

1.vieta – Lana Vītola 11.B

2.vieta – Beāte Rause 11.A

3. vieta – Evelīna Stāmere 11.B un Daniela Paula Martinsone 11.B

9.kl. grupā

1.vieta – Paula Katrīna Purmale 9.B

2.vieta – Megija Ķelle 9.A

3. vieta – Rūdolfs Pikšens 9.B

8.kl. grupā

1.vieta – Andīna Brīvule 8.C

2.vieta – Alīna Lohina 8.A

3. vieta – Alīsija Renāte Janīte 8.C

7.kl. grupā

1.vieta – Amanda Elizabete Dūrēja 7.B

2.vieta – Agnese Strode 7.B

3. vieta – Elīna Elizabete Runce 7.A

Veiksmi Valmieras pilsētas un novadu olimpiādē!

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates