Fotokonkurss par godu Dānijas prezidentūrai ES

Izveidots Piektdiena, 10 Februāris 2012

Dānijas Karalistes vēstniecībai Rīgā ir tas gods aicināt Latvijas jauniešus piedalīties starptautiskā fotokonkursā par godu Dānijas prezidentūrai Eiropas Savienībā. Dānijas Ārlietu ministrija par godu Dānijas prezidentūrai Eiropas Savienībā izsludinājusi starptautisku fotokonkursu ar nosaukumu “ES momentuzņēmumi Tavā dzīvē”, kur konkursanti sacentīsies četrās kategorijās un balvās varēs iegūt planšetdatorus. Fotokonkurss pamatā adresēts jauniešu auditorijai, aicinot viņus fotomirkļos atspoguļot to, kā Eiropas Savienība ietekmē viņu ikdienas dzīvi.

Konkurss tika aizsākts Kopenhāgenā un Orhūsā ar studentu debatēm, kurās piedalījās arī Dānijas Eiropas lietu ministrs Nikolajs Vamens un kurās tika diskutēts par ES jautājumiem, kā arī par jauniešu ikdienas gaitām, izglītību, ceļošanu, vides un pat kulinārijas jautājumiem. Konkursam izveidota speciāla mājaslapa, elektroniskā pieteikuma forma, kā arī profils Facebook vietnē. Konkurss tiek popularizēts visās ES valstīs ar mediju, kinoteātru, bibliotēku, nevalstisko organizāciju, vēstniecību, u.c. organizāciju starpniecību.

Konkursanti sacentīsies četrās kategorijās: 

  • Vismākslinieciskākais un radošākais foto
  • Vissmieklīgākais foto
  • Visaugstāk novērtētais foto
  • Foto ar visciešāko saistību starp attēlu un komentāru

Uzvarētājus atlasīs un apbalvos žūrija š.g. jūnijā pēc konkursa kulminācijas, kuras laikā tiks veidota konkursam pieteikto fotoattēlu mozaīka.

Informācija par pasākumu, kā arī konkursa nolikums, pieejami angļu valodā konkursa mājaslapā http://snapshots.eu2012.dk/. Lūdzam rūpīgi izlasīt noteikumus attiecībā uz nepilngadīgu personu dalību konkursā. Papildus informāciju var iegūt Dānijas Ārlietu ministrijā pie Rina Valeur Rasmussen, tel: +45 25 28 37 99; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

dk konkurss trub

Atgriezties

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates