Vācu valodas diploms (DSDII)

Izveidots Piektdiena, 09 Februāris 2018

imagesApsveicam mūsu ģimnāzijas skolnieces Rūtu Ozoliņu (12.a), Janu Goidu (12.b) un Lindu Zīli (12.c) sakarā ar veiksmīgi nokārtoto starptautiskā Vācu valodas diploma (DSDII) eksāmena rakstisko un mutisko daļu. Lai nokārtotu šo eksāmenu ir nepieciešams lielāks personisks ieguldījums, nekā to paredz ikdienas mācību process, jo eksāmena struktūra būtiski atšķiras no vidusskolas centralizētā eksāmena svešvalodā. Eksāmena darbus nosūta uz Vāciju, kur tos labo īpaša komisija. Šī diploma iegūšana ir augsts novērtējums skolēna darbam. Vācu valodas diploms dod priekšrocības gan tālākai izglītībai, gan karjerai Latvijā un ārzemēs. Diploms dod iespēju iestāties jebkurā Vācijas augstskolā, nekārtojot iestājpārbaudījumu vācu valodā. Šim diplomam nav noilguma un tas palīdzēs bakalaura, maģistra un doktora studiju laikā, iegūtās zināšanas  palīdzēs iegūt labu darbu  un arī finansiālu nodrošinājumu turpmākajā dzīvē.  "Katra valoda, kuru esi apguvis, ir bagātība, ko neviens nevar atņemt".

Skolotāja Anita Lutere.