Konkursa “Cilvēki- Latvijas novadu dārgumi” uzvarētāji apmeklēja Briseli

Izveidots Trešdiena, 08 Novembris 2017

DSC 8083Latvijas Okupācijas muzejs, sadarbojoties ar Eiropas Parlamenta deputātiem, konkursa uzvarētājiem organizēja braucienu uz Briseli. No Vidzemes pasākumā piedalījās pieci dalībnieki. Valmieras Valsts ģimnāziju pārstāvēja 12.c klases skolēni Laura Bišofa, Ralfs Emīls Zagorskis un vēstures skolotāja, konkursa koordinatore Ineta Amoliņa. Apskatījām Briseles vecpilsētu, iepazināmies ar pilsētas vēsturi. Visi kopā apmeklējām Eiropas Parlamenta ēku, noklausījāmies prezentāciju par parlamenta darbību un tikāmies ar deputāti Sandru Kalnieti. Brīvajā laikā baudījām Briseles izslavētās vafeles ar putukrējumu, augļiem un šokolādi. Iespēju robežās klātienē apzinājām izcilākos kultūrvēsturiskos objektus.

Vēstures skolotāja Ineta Amoliņa