Krievu valodas olimpiāde 10.-12. klasēm.

2018. gada 30. janvārī plkst. 8.50 - 10.30 notiks

Valmieras Valsts ģimnāzijas krievu valodas olimpiāde 10.-12. klasēm.

Norises vieta: kabineti Nr.215. un Nr.219.

Gatavoju savu mīļāko ēdienu

imagesApsveicam 11.A un 11.B klases skolēnus Annu Jakovļevu un Lūkasu Svensonu par iegūto 1. pakāpes diplomu Latvijas vācu valodas skolotāju asociācijas organizētajā video konkursā "Gatavoju savu mīļāko ēdienu". 

Komandu olimpiāde matemātikāSveicam Valmieras pilsētas un novadu izglītojamo bioloģijas olimpiādes 2.posma laureātus:

1.vietas ieguvējus - Andželiku Gladkovu (11.A) un  Gvido Vintergolleru (10.A);

3.vietas ieguvējus - Mariju Lukinu (10.A), Artūru Zeibotu (10.A) un Annu Ivanovu (12.A);

Atzinības rakstu ieguvējus - Paulu Ādamsoni (9.C), Robertu Birni (9.B), Anniju Karitoni (10.A), Aneti Mālkalni (10.A), Paulu Katrīnu Purmali (10.A), Diānu Zariņu (11.A).

Paldies visiem dalībniekiem!!!

Eseju konkursā “Gunārs Astra. Sirdī ticot Latvijai”.

DSC 0260Latvijas valsts simtgades priekšvakarā, atceroties brīvības cīnītājus, kuri padomju okupācijas laikā nebaidījās teikt patiesību, Daugavas Vanagu organizācija sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Izglītības un zinātnes ministriju un Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri, organizēja Latvijas skolu jaunatnes (9.-12.kl.) radošo literāro darbu (eseju) konkursu “Gunārs Astra. Sirdī ticot Latvijai”.

Viens no tiem, kuri atdeva savu dzīvību par Latviju, bija Gunārs Astra. Viņa tiesas sēdē teiktais “Pēdējais vārds” izskanēja ne tikai kā liecība smagajam okupācijas laikam, kad Latvijas neatkarība bija vēl tikai sapnis, bet arī kā ticība laikam, kas toreiz tikai vēl nāca, neatkarīgas Latvijas valsts laikam.

Konkursa tēma – par ticību ideāliem, Latvijai, tās brīvībai un neatkarībai.

Tajā, skolotājas Inetas Amoliņas mudināti, piedalījās 9.klašu skolēni. Uz konkursa noslēguma pasākumu 1.decembrī Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā tika aicināti 25 labāko darbu autori, no tiem pieci mūsu skolas skolēni, kuri saņēma atzinības: Krišjānis Mārtiņš Alliks (9.B), Katrīna Mačuka (9.B)  Paula Ādamsone (9.C), Andīna Brīvule (9.C), Alīsija Renāte Janīte (9.C) No IZM ministra Kārļa Šadurska un EP deputātes Ineses Vaideres skolēni saņēma atzinības rakstus un dāvanas. Apsveicam!

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates