Pateicība olimpiešiem

Izveidots Ceturtdiena, 22 Novembris 2012

15.novembrī Valmieras Valsts ģimnāzijā bija ļoti priecīgs notikums, jo Valsts izglītības satura centrs aicināja Latvijas skolēnus, kuri veiksmīgi startējuši 2012.gada Starptautiskajās mācību olimpiādēs, un viņu skolotājus, lai apbalvotu ar Pateicības rakstiem. Svinīgais pasākums notika Rīgā, Latvenergo zālē, un uz to devās Roberts Georgs Fimbauers (Starptautiskās ģeogrāfijas olimpiādes dalībnieks) un Kristīne Kārkliņa (Starptautiskās vācu valodas olimpiādes dalībniece), kā arī viņu skolotāji Anita Lutere, Jens Udo Grabovskis un Zigrīda Jozepa.

„Latvijas talantīgie jaunieši ir mūsu valsts lepnums,” savā uzrunā pasākumā teica VISC vadītājs G.Vasiļevskis. Arī Valmieras Valsts ģimnāzija lepojas ar savu skolēnu un skolotāju panākumiem.

• OS1_2999
  • OS1_3021