Sasniegumi 2017./2018. m.g. 1. semestrī!

Izveidots Piektdiena, 22 Decembris 2017

Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu "Par teicamām sekmēm mācību darbā" šogad saņēma 55 ģimnāzijas izglītojamie (13,5% no kopējā skaita). To svinīgi pasniedza Valmieras pilsētas pašvaldības Domes deputāts un Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Artūrs Skrastiņš.

IMG 1792

26 pamatskolā: Greisa Geca, Dita Kristiāna Putniņa, Signe Kristīne Šteimaka, Patrīcija Buliga, Lauma Bērziņa, Agate Caune, Jēkabs Pikšēns, Kristaps Olehno, Ralfs Arvīds Brutāns, Enija Jurkāne, Anete Paula Tomiņa, Karīna Karahona, Aleksandra Daniela Ābele, Elīna Elizabete Runce, Una Kalekaure, Aleksis Eduards Palejs, Sanija Linda Cine, Rihards Baiks, Terēze Elizabete Mača, Luīze Elizabete Lancere, Alīna Lohina, Roberts Birnis, Aija Denija Trēziņa, Krista Žvagiņa, Karīna Kolendo, Nikola Tupuriņa.

IMG 1795

29 vidusskolā: Anete Mālkalne, Marija Lukina, Paula Katrīna Purmale, Annija Karitone, Gvido Vintergollers, Lelde Rubene, Diāna Zariņa, Arta Renāte Rulle, Oskars Zariņš, Alma Emīlija Strakova, Imants Kreičmanis, Krišjānis Lācis, Dens Enrijs Lakučs, Patrīcija Alise Grandāne, Anna Jakovļeva, Līva Marta Poča, Dārta Estere Rozenbaha, Rūta Ozoliņa, Linda Vēvere, Anna Ivanova, Daniela Krista Langina, Kristīne Amanda Vergina, Everita Eglīte, Jana Goida, Evelīna Stāmere, Alise Vimba, Ieva Paula Drekslere, Nikola Suhareva, Emīls Ralfs Zagorskis.

IMG 1818

Sumināti tika arī 43 izglītojamie (10,5% no kopējā skaita), kuriem vidējais vērtējums 1. semestrī ir 8 - 8,5. Beāte Agneta Rause, Kitija Ulme, Una Zvejniece, Adelīna Smiļģe, Ance Dance, Evelīna Negriba, Amanda Elizabete Dūrēja, Agnese Strode, Estere Apše, Paula Kristiāna Lodziņa, Roberts Kārkliņš, Paula Portnaja, Annija Anete Logina, Katrīna Anete Goba, Līva Kārkliņa, Edgars Jānis Pomka, Laura Bišofa, Valdis Guntis Bukalders, Elīza Kalniņa, Dinija Daugule, Alīna Paula Ķirse, Dāvis Sīka, Madara Vīre, Eduards Portnajs, Arturs Linde, Dinija Pinkule, Līva Klepere, Evelī Jurkāne, Viktorija Līga Krumholce, Katrīna Mačuka, Paula Ādamsone, Krista Milberga, Elza Melbārde, Jānis Biernis, Sabīne Bitmane, Jānis Saverass, Sonora Pētersone, Ralfs Matīss Balodis, Reinis Mačulāns, Kitija Jolanta Muižniece, Evelīna Elva Sirmā, Anna Emīlija Bezdelīga, Katrīna Lupolova.

Šeit arī citi foto no pasākuma