Sasniegumi 2016./2017. m.g. 1. semestrī!

Izveidots Trešdiena, 21 Decembris 2016

Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu "Par teicamām sekmēm mācību darbā" šogad saņēma 69 ģimnāzijas izglītojamie (16% no kopējā skaita). To svinīgi pasniedza Valmieras pilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums un Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Artūrs Skrastiņš.

IMG 9051

32 pamatskolā: Brutāns Ralfs Arvīds, Olehno Kristaps, Jurkāne Enija, Krauja Aleksandra Daniela, Pikšens Kārlis, Karahona Karīna, Palejs Aleksis Eduards, Runce Elīna Elizabete, Tomiņa Anete Paula, Baiks Rihards, Cine Sanija Linda, Pružinskis Mārtiņš Mārcis, Mača Terēze Elizabete, Lancere Luīze Elizabete, Dūrēja Amanda Elizabete, Salnīte Luīze, Strode Agnese, Lohina Alīna, Birnis Roberts, Žvagiņa Krista, Kaužēna Anna Luīze, Trēziņa Aija Denija, Tupuriņa Nikola, Pleša Madara, Brīvule Andīna, Janīte Alīsija Renāte, Kolendo Karīna, Lodziņa Paula Kristiāna, Rubene Lelde, Vintergollers Gvido, Pikšens Rūdolfs, Purmale Paula Katrīna.

IMG 9053

37 vidusskolā: Zariņa Diāna, Rulle Arta Renāte, Poča Līva Marta, Jakovļeva Anna, Ločmele Letīcija Aelita, Rozenbaha Dārta Estere, Ozoliņa Rūta, Ivanova Anna, Vergina Kristīne Amanda, Vēvere Linda, Langina Daniela Krista, Eglīte Everita, Goida Jana, Stāmere Evelīna, Martinsone Daniela Paula, Drekslere Ieva Paula, Suhareva Nikola, Cimdiņa Barba Ilva, Dalbiņa Laima Anna, Treimane Anna Žanete, Meisīte Linda, Kobliņecs Artūrs Ņikita, Čākure Agne, Timčuka Krista Kristīne, Šņepste Diāna, Sāra Tīna, Smalkais Nauris, Nummure Diāna, Plešs Toms, Alksnis Deivs Oskars, Pleša Demija, Kronberga Linda Ingeborga, Puriņa Elvita, Razma Magdalēna, Skrastiņa Anna, Kaimiņa Elīna, Priedīte Silva.

IMG 9060

Sumināti tika arī 50 izglītojamie (12% no kopējā skaita), kuriem vidējais vērtējums 1. semestrī ir 8 - 8,5.

Arutjunovs Aleks, Bitmane Sabīne, Kalekaure Una, Negriba Evelīna, Liepiņa Aiga, Pomka Edgars Jānis, Klepere Līva, Saverass Jānis, Šomass Jēkabs Jānis, Ķepīte Līva, Rūse Zane, Sīka Dāvis, Goba Katrīna Anete, Mačuka Katrīna, Rudzītis Lauris Jānis, Balodis Ralfs Matīss, Jurkāne Evelī, Krumholce Viktorija Līga, Milberga Krista, Dance Ance, Ādamsone Paula, Mačulāns Reinis, Bukalders Valdis Guntis, Iļķēns Jēkabs, Grandāne Patrīcija Alise, Kreičmanis Imants, Zariņš Oskars, Grīva Elza, Strakova Alma Emīlija, Kārkliņš Roberts, Lācis Krišjānis, Portnaja Paula, Berga Kitija Kristiāna, Melbārde Elza, Vīre Madara, Ulme Kitija, Zvejniece Una, Vintergollere Laura, Vimba Alise, Zelča Agate, Bišofa Laura, Lupolova Katrīna, Stokova Marta, Mīlberga Dina Linda, Miezis Rūdolfs, Rūsis Haralds, Pleša Una, Rullis Mārcis Jorens, Nīmante Rūta Sabīne, Salnāja Kate Kintija.