Apsveicam ar ECL sertifikāta krievu valodā ieguvi!

Izveidots Pirmdiena, 01 Jūnijs 2015

Valmieras Valsts ģimnāzijas krievu valodas metodiskais centrs sadarbībā ar Baltijas Starptautiskās akadēmijas Svešvalodu apguves un ECL sertifikācijas centru piedāvāja iespēju iegūt ECL sertifikātu krievu valodā. 12. klases skolnieces Adelīna Rozenblate, Dana Ločmele un Žanete Cepeļeva gatavojās šim starptautiskajam eksāmenam un kārtoja to 10. aprīlī. Saņemta priecīga ziņa, ka meitenes veiksmīgi nokārtoja pārbaudījumus un saņēma tieši to līmeni, uz kuru pretendēja. Adelīnai un Žanetei tas ir C1 līmenis, Danai - B2. Apsveicam!

ECL sertifikāts (ECL CONSORTIUM FOR THE CERTIFICATE OF ATTAINMENT IN MODERN LANGUAGES) – tas ir Eiropas Savienības dokuments, kas apstiprina svešvalodas prasmes līmeni. Sertifikāts tiek atzīts visās Eiropas Savienības valstīs un būs noderīgs darbam un mācībām ārzemēs, galvenokārt mācībām pēc ERASMUS programmas.

Jebkurš interesents VVĢ krievu valodas metodiskajā centrā var aizpildīt pieteikumu un veikt sava krievu valodas zināšanu līmeņa testēšanu, kā arī gatavoties eksāmenam, kas norisināsies 2015. gada 4. decembrī (B1, C1 līmenis) un 5. decembrī (B2 līmenis).

Krievu valodas skolotāja Svetlana Lāce