Valmieras Valsts ģimnāzija priecājas un lepojas!

20170629 171044VVĢ priecājas un lepojas ar savu 2017. gada absolventu centralizēto eksāmenu rezultātiem!

Valstī CE rezultāti - 49.1%, VVĢ - 62.55%.

Lai radošs un darbīgs tālākais ceļš!

Valmieras Valsts ģimnāzijas prieks un lepnums 2017. gadā.

34 Zelta liecību saņēmēji 7.-9. klašu grupā (vidējais vērtējums liecībā 8.5 un vairāk)

IMG 0306

Arutjunovs Aleks, Ābele Aleksandra Daniela, Baiks Rihards, Bitmane Sabīne, Brutāns Ralfs Arvīds, Cine Sanija Linda, Jurkāne Enija, Kalekaure Una, Karahona Karīna, Mača Terēze Elizabete, Negriba Evelīna, Olehno Kristaps, Palejs Aleksis Eduards, Pikšens Kārlis, Pružinskis Mārtiņš Mārcis, Runce Elīna Elizabete, Tomiņa Anete Paula, Dūrēja Amanda Elizabete, Lancere Luīze Elizabete, Salnīte Luīze, Strode Agnese, Lohina Alīna, Birnis Roberts, Trēziņa Aija Denija, Žvagiņa Krista, Dance Ance, Kolendo Karīna, Lodziņa Paula Kristiāna, Milberga Krista, Pleša Madara, Tupuriņa Nikola, Rubene Lelde, Pikšens Rūdolfs, Purmale Paula Katrīna.

40 Zelta liecību saņēmēji 10.-12. klašu grupā (vidējais vērtējums liecībā 8.5 un vairāk)

IMG 0310

Kreičmanis Imants, Lakučs Dens Enrijs, Rulle Arta Renāte, Zariņa Diāna, Zariņš Oskars, Jakovļeva Anna, Ločmele Letīcija Aelita, Poča Līva Marta, Rozenbaha Dārta Estere, Ivanova Anna, Langina Daniela Krista, Ozoliņa Rūta, Vergina Kristīne Amanda, Vēvere Linda, Zvejniece Una, Goida Jana, Vimba Alise, Drekslere Ieva Paula, Suhareva Nikola, Cimdiņa Barba Ilva, Dalbiņa Laima Anna, Kobliņecs Artūrs Ņikita, Meisīte Linda, Treimane Anna Žanete, Alksnis Deivs Oskars, Čākure Agne, Nummure Diāna, Pleša Demija, Plešs Toms, Sāra Tīna, Smalkais Nauris, Šņepste Diāna, Timčuka Krista Kristīne, Kronberga Linda Ingeborga, Nīmante Rūta Sabīne, Puriņa Elvita, Kaimiņa Elīna, Priedīte Silva, Razma Magdalēna, Skrastiņa Anna.

26 Sudraba liecību saņēmēji 7.-9. klašu grupā (vidējais vērtējums liecībā 8 un vairāk)

IMG 0299

Jukāms Artūrs Rojs, Klepere Līva, Liepiņa Aiga, Pomka Edgars Jānis, Saverass Jānis, Druska Roberts, Krievs Ikars, Ķepīte Līva, Rūse Zane, Šomass Jēkabs Jānis, Grandāns Ēriks Dzintars, Balodis Ralfs Matīss, Goba Katrīna Anete, Jurkāne Evelī, Krumholce Viktorija Līga, Mačuka Katrīna, Sīka Dāvis, Ādamsone Paula, Brīvule Andīna, Janīte Alīsija Renāte, Mačulāns Reinis, Vintergollers Gvido, Iļķēns Jēkabs, Leoke Ērika, Pauders Rūdolfs, Zeibots Artūrs.

26 Sudraba liecību saņēmēji 10.-12. klašu grupā (vidējais vērtējums liecībā 8 un vairāk)

IMG 0302

Grandāne Patrīcija Alise, Kārkliņš Roberts, Lācis Krišjānis, Strakova Alma Emīlija, Berga Kitija Kristiāna, Melbārde Elza, Eglīte Everita, Rause Beāte Agneta, Ulme Kitija, Martinsone Daniela Paula, Pinkulis Krišs, Stāmere Evelīna, Benuža Paula Gunāra, Bišofa Laura, Kalniņa Elīza, Lupolova Katrīna, Stokova Marta, Zagorskis Emīls Ralfs, Miezis Rūdolfs, Pleša Una, Rullis Mārcis Jorens, Rūsis Haralds, Bērziņš Viesturs, Gabrāne Rūta, Gruntmanis Niks, Salnāja Kate Kintija.

Vairāk foto no pasākuma



Sveicam 11.a klases skolnieci

Sveicam  11.a klases skolnieci    Rūtu Ozoliņu ar iegūto 1.vietu  un 9.b klases skolnieku  Rūdolfu Pikšenu ar iegūto 3. vietu    44. Latvijas   atklātajā matemātikas  olimpiādē.

        Paldies pārējiem olimpiādes dalībniekiem par piedalīšanos!

Komandu sacensības informātikā un matemātikā – KSIM

Scan15. maijā, kas bija ārkārtīgi jauka pavasara diena, trīs 12.a klases skolēni – Barba Ilva Cimdiņa, Laima Anna Dalbiņa un Artūrs Ņikita Kobliņecs – piedalījās komandu sacensībās informātikā un matemātikā, kas notika Cēsu Valsts ģimnāzijā.

Šajās sacensībās piedalījās 13 spēcīgas komandas – pusfināla uzvarētājas. 5 stundu laikā bija jāatrisina 10 sarežģīti uzdevumi, kas prasīja gan matemātikas, gan programmēšanas zināšanas. Interesanti, ka katrai komandai bija sava telpa un drīkstēja izmantot vienu datoru.

Paldies mūsu jauniešiem par piedalīšanos! Domāju, ka iegūtā pieredze lieti noderēs gan viņiem, gan man – nākamā gada cīņām.

Informātikas skolotāja

Indra Caune

Ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

Sveicam Salaspilī notikušās Vidzemes reģiona 8.klašu komandu ģeogrāfijas olimpiādes “Tuvie Austrumi” laureātus

1.komanda: Madara Pleša, Andīna Brīvule, Nikola Tupuriņa - 3.vieta

2.komanda: Roberts Birnis, Dāvis Sīka, Lauris Jānis Rudzītis - 3.vieta

DSC 0414


Paldies par piedalīšanos, sakām mūsu puišiem - Emīlam Ralfam Zagorskim, Pēterim Štālam un Denam Enrijam Lakučam, kuri bija starp 89 uzaicinātjiem uz 34. Valsts ģeogrāfijas olimpiādi!!!

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates