„Si bemol” finālskate Liepājā.

Izveidots Trešdiena, 03 Mai 2017

WhatsApp Image 2017-05-03 at 12.28.13Šī gada 20. aprīlī pūtēju orķestris devās tālajā braucienā pāri visai Latvijai – uz Liepāju piedalīties pūtēju orķestru defilē programmas konkursā. Konkurss norisinājās Liepājas Latviešu biedrības namā, kurā piedalījās Liepājas Bērnu un jaunatnes centra un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pūtēju orķestris “Liepāja”, Siguldas valsts ģimnāzijas un mākslas skolas “Baltais Flīģelis” pūtēju orķestris “Sudrabskaņa”, Jelgavas 4. vidusskolas pūtēju orķestris “Rota” un Valmieras Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris “Si Bemol”.

Si Bemol defilē programmā bija 3 dziesmas no ievērojamās latviešu roka grupas „Jumprava” repertuāra – „Tālu aizgāja”, „Vēlreiz” un „Ziemeļmeita”. Defilē horeogrāfe Linda Mīļā. Skates rezultātus varēs uzzināt 4. maijā pie Brīvības pieminekļa, kur Latvijas pūtēju orķestri rādīs defilē un šova programmas. Mazu fragmentiņu no mūsu defilē programmas var redzēt – https://www.facebook.com/POLiepaja/videos/513229229066583/

Brauciens uz skati bija lieliska iespēja iepazīt pilsētu, kurā piedzimst vējš, un satuvināties ar mūsu mīļajiem orķestrantiem. Paldies „Si bemol” dalībniekiem par ieguldīto darbu un pacietību!

Una Zvejniece un Everita Eglīte 11a.