Debašu draudzības turnīrs

Izveidots Ceturtdiena, 26 Janvāris 2012

2010. gada 20. februārī Valmieras Valsts ģimnāzijā norisinājās debašu draudzības turnīrs, kura rezolūcija bija „Kultūras jomai ir / nav iespējas attīstīties mūsdienu apstākļos”. Mūsu skolā viesojās debašu klubi no Iecavas, Līgatnes, Cēsīm, Mazsalacas. Pavisam debatēja deviņas komandas, spēles tiesāja 13 tiesneši. 

Mūsu skolu pārstāvēja:

1.      komanda - Elīna Stalšāne, Uldis Zunda, Dina Ragēvičiusa;

2.      komanda - Elīna Kokenberga, Dace Tauriņa, Sabīne Pāže;

3.      komanda – Edgars Švecs, Toms Zariņš, Anna Ozoliņa.

Draudzības turnīra galvenais mērķis ir mācīties, tādēļ netika noteikti uzvarētāji.

Par tiesnešiem bija pieredzējušākie debatētāji gan no Cēsīm, gan mūsu skolas . Cēsu debašu kluba vadītāja Lauma Abramsone uzteica mūsu tiesneses – Sniedzi Ignati, Kristiānu Tīliku, Lauru Cīruli un Elīnu Jefremovu- par ļoti smalkjūtīgu un profesionālu tiesāšanu. Visi dalībnieki bija apmierināti ar pasākuma organizāciju un novēlēja veiksmi, gatavojoties pavasara turnīriem, kas atkal norisināsies mūsu skolā.

Paldies angļu valodas skolotājai Aijai Atlācei par palīdzību pasākuma norisē!

 

 

Atgriezties

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates