VVĢ debašu centrs

Izveidots Ceturtdiena, 26 Janvāris 2012

Valmieras Valsts ģimnāzijas debašu centrs

2009./2010. mācību gadā VVĢ debates notiek gan angļu, gan latviešu valodā. Angļu valodā debašu trenere ir skolotāja Aija Atlāce, bet latviešu valodā – Signe Ābola.

Aktīvi debašu turnīros piedalās 12. klases komanda – Elīna Jefremova, Sniedze Ignate, Laura Cīrule, 11. klašu komanda – Estere Ziediņa, Uldis Zunda, Dina Ragēvičiusa, kā arī Dace Tauriņa un Sabīne Pāže. Šogad debatēt mācās arī 10. klašu skolēni - Toms Zariņš, Elīna Kokenberga, Ieva Šteinberga, Anna Ozoliņa, Edgars Švecs, Luīze Blāķe un Jānis Roberts Krams.

Šogad aizvadīti vairāki nopietni pasākumi. Decembrī Cēsīs norisinājās „Firmas L4” rīkotās debates par tematu ”Jauniešu karjeras izvēli ietekmē/ neietekmē darba samaksa potenciālajā profesijā”. Mūsu skolas komanda ( Ieva Šteinberga, Toms Zariņš, Laura Cīrule) ieguva pateicību par piedalīšanos un uzaicinājumu piedalīties Rīgā Jauno uzņēmējdarbības līderu forumā. Šajā forumā Dace Tauriņa un Sabīne Pāže prezentēja ideju „Nacionālie instrumenti uzņēmējdarbības veicināšanā” un ieguva Atraktīvākās idejas balvu.

Novada un Valsts turnīru temats bija „Č. Darvina teorija ir/ nav patiesa”. Turnīros piedalījās Elīna Jefremova, Sniedze Ignate un Laura Cīrule, Estere Ziediņa, Uldis Zunda un Dina Ragēvičiusa. Dina ieguva labākās runātājas balvu.

Atgriezties