Sākas pieteikšanās 2013./2014. mācību gada Vītolu fonda administrētajām stipendijām

Izveidots Otrdiena, 15 Janvāris 2013

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda stipendiātu un nākotnē kļūt par Latvijai noderīgu speciālistu ar augstāko izglītību!

12. klašu skolēni tiek aicināti līdz 2013. gada 1. aprīlim pieteikties Vītolu fonda administrētājām stipendijām 2013./2014. mācību gadam. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai, kā arī jāatbilst kādam no minētiem noteikumiem: jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes, ir bārenis vai viņu audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs. Vītolu fonda administrēto stipendiju apmērs ir no 100 līdz 200 latu mēnesī, un tās tiek maksātas no septembra līdz jūnijam. Piesakoties stipendijai, kandidāts nenorāda, kuru no fonda administrētajām stipendijām vēlas saņemt - to lemj fonda padome. Katrs fonda ziedotājs nosaka, kurai nozarei stipendija tiks piešķirta un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

Vītolu fonds jau vairāk nekā desmit gadus dāvā iespēju talantīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Pateicoties ziedotāju ticībai jauniešiem un Latvijas nākotnei, šajos gados ir izdevies palīdzēt vairāk nekā diviem tūkstošiem talantīgu jauniešu no mazturīgām ģimenēm iegūt augstāko izglītību. Vairāki no viņiem jau ir atgriezušies fondā kā ziedotāji, un tādejādi īsteno fonda pamatideju: „Ar izglītību iegūt dzīvē tādu līmeni, lai varētu palīdzēt citiem.” Vītolu fonda dibinātājs Vilis Vītols uzskata, ka šie jaunieši ir mūsu Latvijas zelts.

Fonda ziedotāju pulkā ir  Latvijas uzņēmumi, dažādas organizācijas un fondi, kā arī privātpersonas no Latvijas, ASV, Anglijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Vācijas, Zviedrijas. Liels ir Latvijas studēt gribošo jauniešu atbalstītāju pulks, un ar katru gadu Vītolu fonda saimei piepulcējas arvien jauni ziedotāji, un tas liecina, ka netrūkst cilvēku, kurus vada vēlme dalīties un palīdzēt tiem, kuriem klājas grūtāk.

 

Dokumentu iesniegšanas termiņš: 15.01.2013. – 01.04.2013.

Vairāk informācijas www.vitolufonds.lv

 

Ar cieņu,

Inna Mogutova

Vītolu fonda valdes locekle

www.vitolufonds.lv

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tel.:67280122, 26022856

2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates